Ana Sayfa | Hakkımızda | Gönüllü Ekip | İletişim
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İletişim
   
Ziyaretçi Defteri
 
 
Keyifli vakit geçirmek için Facebook'taki "Türkiye Gezgini" grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız.Çayınızı ya da Türk kahvenizi yanınıza almanızı ve önerdiğimiz yerleri ayrıntılı olarak keyifle incelemenizi diliyoruz. Hazırsanız tıklayınız.


--------------------------------------
ANTİK CAM EVİ

ANTAKYA - HATAY

(Sayfanin solundaki Panoramik Sanal Tur bağlantılarını izlemenizi tavsiye ederiz. Müziklidir.)
--------------------------------------

KULE RESTAURANT

HARBİYE - ANTAKYA - HATAY
--------------------------------------

ÜNLÜ BIÇAKÇI NAİM

ANTAKYA - HATAY

Adres: Dokumacı Çarşısı No:17/19 (Uzun Çarşı'da) Antakya - HATAY
Cep: +90 542 211 96 77
--------------------------------------

TARİHİ AFFAN KAHVESİ

ANTAKYA - HATAY

Adres: Kurtuluş Caddesi No:42/A Antakya - Hatay
Tel: +90 326 215 12 48
--------------------------------------

KAVAKLIK RESTAURANT

KEŞAN - EDİRNE

Adres: Çanakkale Yolu Üzeri 10.Km. Keşan - EDİRNE
Tel: +90 284 712 25 05
--------------------------------------

HOTEL EDİRNE PALACE

EDİRNE
--------------------------------------

CİLOŞOĞLU

MERZİFON - AMASYA

Amasya'nın Merzifon ilçesindedir. Köftesi Meşhurdur. Pidesi çok iyidir.
--------------------------------------

 
 
 

HATAY'A NASIL GİDİLİR?KARAYOLU

İller arasındaki mesafeyi görmek için tıklayınız.

Otobüs seferleriyle ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.


YOL TARİFİNİ NASIL GÖREBİLİRSİNİZ?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Google Haritalar sayfası için tıklayınız.

"Google Maps" yazısının altındaki "Yol tarifi alın" yazısına tıklayınız.

"A" bölümüne yola çıkmak istediğiniz yeri(örneğin Adana ya da tam adres), "B" bölümüne ulaşmak istediğiniz yeri yazınız(örneğin Ankara ya da tam adres).

"Yol tarifi al" butonuna basınız.

Haritada yol tarifi çıktığında başlangıç ve bitiş yerlerini farenin sağ tuşuyla üzerine basıp sürükleyerek istediğiniz konuma çekebilirsiniz(örneğin evinizin olduğu konuma).

Harita bölümünün sol üst tarafındaki çubuğun iki ucundaki "+" ve "-" butonlarına basarak haritayı büyütüp, küçültebilirsiniz.

İstediğiniz boyuta gelince bastırabilirsiniz. Harita bölümünün sol üst kısmında yazdırma, e-posta gönderme ve bağlantı butonları vardır. Dilerseniz bağlantı butonuna basıp çıkan adresi kopyalayıp bu sayfanın internet adresini saklayabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ANKARA - HATAY

Karayolu ile 681 km


OTOBÜS SEFERLERİ

Online otobüs bileti alabileceğiniz firmalar:

Önemli not: Hatay ilin adı, Antakya Merkez ilçenin adıdır. Saint Pierre Kilisesi, Mozaikleriyle ünlü Arkeoloji Müzesi Antakya'dadır. Arsuz tatil beldesi İskenderun ilçesindedir.


HAS TURİZM

Rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yılların firmasıdır. Hangi ilçeye gideceğinizi seçiniz. Merkez ilçe Antakya'ya mı gideceksiniz? Hatay'ın ilçelerinden biri olan İskenderun'a mı? Hatay ve İskenderun olarak görüyorsanız, burada Hatay diyerek merkez ilçe Antakya'dan söz edilmektedir. Otobüse bindiğiniz zaman ineceğiniz yeri mutlaka belirtiniz.


JET TURİZM

Rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yılların firmasıdır. Hangi ilçeye gideceğinizi seçiniz. Merkez ilçe Antakya'ya mı gideceksiniz? İskenderun'a mı gideceksiniz? Otobüse bindiğiniz zaman ineceğiniz yeri mutlaka belirtiniz.


ULUSOY (Sadece İskenderun ilçesine gitmektedir)

Ulusoy kalitesiyle yolculuk yapabilirsiniz.


HAVA YOLU

Önemli not: Hatay Havaalanı merkez ilçe olan Antakya'dadır. Hatay Havaalanı Antakya şehir merkezine 25 km, İskenderun ilçesine 40 km mesafededir.

Türk Hava Yolları

Pegasus Airlines

Hatay Havaalanı Tel: +90 326 235 13 10

Hatay Havaalanı'ndan Arsuz'a gidecekseniz, aşağıda "ARSUZ'a NASIL GİDİLİR?" başlığı altında gerekli bilgileri bulabilirsiniz.ARSUZ'a NASIL GİDİLİR?

Hatay Havaalanı'ndan Arsuz'a Ulaşım

Hatay Havalimanı'ndan Arsuz tatil beldesine taksi ile gidebilirsiniz. Ücret bilgisini telefon ederek öğrenebilirsiniz.

Hatay Havaalanı Taksi Tel: +90 538 201 89 88

Arsuz'dan Hava Alanı'na ulaşım

Arsuz'da Cami yanında taksi durağı bulunmaktadır. Gideceğiniz saate göre sizi alacağı yeri belirterek anlaşabilirsiniz.
Yazmak istedikleriniz için tıklayınız.

Size hangi iller hakkında danışabiliriz? Yazmak için tıklayınız.TÜRKİYE GEZGİNİ TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMELERİNE KATKIDA BULUNACAK BİR YIL DİLİYOR. Öğrencilerimize tavsiyeler için tıklayınız.

Türkiye Gezgini Facebook grubumuzda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Burayı tüm üyelerimizin katkılarıyla tek tek emek harcayarak ve özenerek hazırladık ve herkesin bu güzelliklerden yararlanmasını ve katılmasını istedik. Türkiye Gezgini Facebook Grubumuzun duvarındaki video, bağlantı, duyuru ve yazılarımızı incelemenizi, fotoğraf bölümümüze bakmanızı ve güzel zaman geçirmek istediğinizde uğramanızı dileriz.

Ana sayfamızda ve Facebook grubumuzda hoşunuza gidebilecek tavsiyelerimiz, gönderdiğiniz anılar, yazılar, yorumlar, tavsiyeler, fotoğraflar, katkida bulunan ziyaretçilerimize teşekkürlerimiz yer almaktadır. Mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.


BLACKBERRY HARİTA YAZAN YERLERİ NASIL GÖREBİLİRİM?

Blackberry telefonunuz varsa Blackberry Harita yazan bağlantıları görebilir, telefonunuzdan yol tarifi alabilir, gps gezinmesini başlatabilirsiniz. Bunun için Blackberry Haritası bağlantımızın üzerine geliniz. Sol tuşa basınız. "Bağlantı Adresi"'ni seçiniz. "Adres Gönder" seçiniz. Tercihinize göre SMS ya da E-posta seçiniz. Sol tuşa basıp "Taslak Olarak Kaydet"'i seçiniz (İsterseniz SMS ya da E-posta gönderebilirsiniz tabi ki). Kaydettiğiniz taslaktaki bağlantıya tıklayıp "Haritayı Göster"i seçerseniz Blackberry telefonunuzdaki haritanızda bu yeri görebilirsiniz.Yazmak için tıklayınız.Türkiye Gezgini bu sayfamıza katkıda bulunan ve bulunacak herkese teşekkür ediyor.

Sadece 1 dakikanızı ayırarak siz de Türkiye Gezgini'ne katkıda bulunabilirsiniz. Buraya tıklayarak açılan sayfaya aklınıza gelenleri yazıp "gönder" butonuna basabilirsiniz.

Ekleme yapmak, bildiklerinizi anlatmak, eksikleri iletmek, yorumlarınızı,duygu ve düşüncelerinizi aktarmak, kısacası aklınıza gelen her şeyi yazabilirsiniz.Sizi ilinizin ve sevdiğiniz illerin sayfalarına davet ediyoruz. Türkiye Gezgini 81 ilimizden ve yurt dışından gelen yorum, duygu, düşünce, eleştiri, bilgi ve fotoğraflarla oluşturulmaktadır. Anlatmak istedikleriniz için tıklayınız. Linki açamıyorsanız e-postamız: bilgi@turkiyegezgini.com Bize ulaşan her kişiye sonsuz teşekkürler.Türkiye Gezgini Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan San Francisco şehrini gezmenizi öneriyor. İngilizce metin için tıklayınız. Bağlantı linkini Google Translate(Çeviri)'ye kopyaladıktan sonra enter'e basıp sayfanın Türkçe tercümesini görebilirsiniz. 
 

Copyright 2010 - 2014 Türkiye Gezgini